Azər Türk Bank iri biznes üçün sərfəli kredit təklif etməkdədir
Azər Türk Bank iri sahibkarlıq subyektlərinə biznesin inkişafı, investisiya qoyuluşu və müxtəlif layihələrin maliyyələşdirilməsi üçün əlverişli şərtlərlə bank və ya dövlət fondları hesabına kredit təklifini davam etdirir.
Ümumi müddəti 10 ilədək nəzərdə tutulmuş iri biznes kreditlərinin məbləği 100,000 manatdan 10,000,000 manata qədərdir. Təminatı fərdi qaydada, razılaşma yolu ilə müəyyən edilən, 60 ayadək güzəşt müddətli bu kreditlərin illik faizi dərəcəsi 5%-dən başlayır.
Kredit əldə etmək istəyən hüquqi şəxslər onlayn müraciət göndərərək, tamamilə ödənişsiz hesab açmaqla, Bankın müştərisi ola, yüksək səviyyəli xidmətlərdən və bir çox imkanlardan faydalana bilərlər.
Qeyd edək ki, Azər Türk Bankda onlayn qaydada hesab açan hüquqi şəxslər maaş layihələri üçün istənilən sayda, bir çox üstünlüklərə malik əməkhaqqı kartları, biznes və sahibkar kartlarını pulsuz əldə edə bilirlər. Həmçinin korporativ müştərilər ATB Business internet-bankçılıq sisteminə daxil olmaqla hədiyyə bonuslar qazanacaq, Cash-back loyallıq proqramından və güzəştli tariflərdən faydalanacaqlar.

Главная cтраницановостиAzer Türk Bank предлагает доступные кредиты для крупного бизнеса
Azer Türk Bank продолжает предлагать кредиты субъектам крупного бизнеса за счет банковских или государственных средств на выгодных условиях для развития бизнеса, инвестирования и финансирования различных проектов.
Сумма кредитов для крупного бизнеса на общий срок до 10 лет составляет от 100 000 манатов до 10 000 000 манатов. Годовая процентная ставка по этим кредитам начинается от 5%, с льготным периодом до 60 месяцев.
Юридические лица, желающие получить кредит, могут стать клиентом Банка, отправив онлайн-заявку, и открыв счет совершенно бесплатно, воспользовавшись сервисом высокого уровня и множеством возможностей.
Следует отметить, что юридические лица, открывшие счет онлайн в Azer Turk Bank, могут бесплатно получить любое количество зарплатных карт, бизнес-карт и карт предпринимателя с множеством преимуществ для зарплатных проектов. Также корпоративные клиенты получат подарочные бонусы при входе в систему интернет-банкинга ATB Business, смогут воспользоваться программой лояльности «Кэшбэк» и льготными тарифами.